Notice: Undefined index: US in /home/mpgkzgierz.pl/public_html/index.php on line 197
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgierzu
AKTUALNOŚCIRealizacje Wydziału Dróg w roku 2014   (dodano 22-01-2015 18:53)

Minął 2014 rok obfitujący w szereg robót drogowych realizowanych przez Wydział Drogowy naszej firmy. Oprócz realizowanych na zlecenie Gminy Miasto Zgierz, zadań związanych z bieżącymi naprawami infrastruktury drogowej, budowy nowych ciągów komunikacji pieszej i parkingów, podjęliśmy wyzwania, wykonania zadań także dla innych podmiotów. Warto odnotować tutaj realizację (po wygranym przetargu) przebudowy ul. Piłsudskiego na zlecenie Powiatu Zgierskiego.
Przebudowa ul.Piłsudskiego na zlecenie Powiatu Zgierskiego (foto1)
Przebudowa ul.Piłsudskiego na zlecenie Powiatu Zgierskiego (foto2) Przebudowa ul.Piłsudskiego na zlecenie Powiatu Zgierskiego (foto3)


Innym podmiotem, który korzystał z naszych usług był Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, powierzając nam remont chodnika przy ul. Piątkowskiej.

Remont chodnika przy ul. Piątkowskiej (foto1) Remont chodnika przy ul. Piątkowskiej (foto2)


Drogowcy z MPGK realizowali również zadania poza Zgierzem. Dzięki łagodnej zimie w grudniu wykonaliśmy przebudowę ciągów pieszych przy drogach powiatowych na terenie Poddębic. Wykonanie tej inwestycji zlecił nam Powiat Poddębicki, rozstrzygając przetarg na naszą korzyść.

Przebudowa ciągów pieszych przy drogach powiatowych na terenie Poddębic (foto1) Przebudowa ciągów pieszych przy drogach powiatowych na terenie Poddębic (foto2)
Przebudowa ciągów pieszych przy drogach powiatowych na terenie Poddębic (foto3) Przebudowa ciągów pieszych przy drogach powiatowych na terenie Poddębic (foto4)


Pomocny przy realizacji części zadań był nowy nabytek firmy: koparko-ładowarka „CAT”

Koparko-ładowarka CAT ( (foto1) Koparko-ładowarka CAT ( (foto2)


Liczymy, że rok 2015 podobnie jak miniony obdarzy nas pełnym portfelem zleceń od zadowolonych klientów !!!. I warto również dodać że nie straszne nam najtrudniejsze zadania, gdyż zatrudniamy fachową i doświadczoną załogę i dysponujemy niezbędnym sprzętem!!!.
MPGK Sp. z o.o. odbiorcą odpadów komunalnych w Gminie Ozorków   (dodano 12-01-2015 17:42)

Na podstawie przetargu ogłoszonego przez Urząd Gminy Ozorków oraz zawartej umowy MPGK Sp. z o.o. w Zgierzu ponownie jest wykonawcą usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z posesji zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Ozorków w okresie od 1.01.2015 r. do 31.12.2015 r.
Terminy odbioru odpadów w okresie od 1.01.2015r. do 31.12.2015 r. w poszczególnych miejscowościach przedstawione są w harmonogramie. Prosimy o dokładne zapoznanie się i wystawianie odpadów w podanych terminach.
Harmonogram odbioru odpadów na terenie Gminy Ozorków na okres od 1.01.2016r do 31.12.2016r. zostanie podany w terminie późniejszym.
Informujemy również, o konieczności wystawiania do odbioru odpadów zielonych w brązowych workach o pojemności do 120 L. W sprzedaży posiadamy worki, które można nabyć w Zgierzu, ul. Wiosny Ludów 22 oraz od miesiąca marca również u kierowców obsługujących dany rejon przy odbiorze odpadów komunalnych a od kwietnia przy odbiorze odpadów zielonych.Rozstrzygnięcie przetargu na dostawę oleju napędowego dla MPGK Sp. z o.o.   (dodano 29-12-2014 20:24)

Przetarg nieograniczony na dostawę oleju napędowego do zbiorników stacji paliw MPGK Sp. z o.o. został rozstrzygnięty. Według zamawiającego najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Petrojet sp. z o.o. Po szczegóły zapraszamy do działu Zamówienia publiczne.Oferta pracy - Wydział Zieleni   (dodano 23-12-2014 19:03)

MPGK poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik utrzymania terenów zieleni.

Opis stanowiska: prace przy utrzymaniu i pielęgnacji terenów zielonych takie jak koszenie trawników, przycinanie drzew, pielenie rabat, grabienie itp.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w systemie jednozmianowym.

Wymagania:
- umiejętność posługiwania się narzędziami do pielęgnacji zieleni: kosiarka, sekator itp.
- prawo jazdy kat. B i T
- doświadczenie w pracach ogrodniczych będzie dodatkowym atutem,
- dyspozycyjność - sprawność fizyczna.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: p.szczesniak@mpgkzgierz.pl
Kontakt telefoniczny: Patrycja Szcześniak 42 716-22-97 wew. 17

Uprzejmie prosimy o zawarcie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”Świąteczne życzenia   (dodano 20-12-2014 21:33)


Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych,
pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
szampańskiej zabawy w Sylwestrową noc oraz dużo
zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym
Nowym Roku składa swoim klientom i pracownikom
Zarząd sp. MPGK.
Łaźnia Miejska w Wigilię i Sylwestra   (dodano 17-12-2014 19:23)

W dniach 24 i 31 grudnia 2014r. Łaźnia Miejska (basen) otwarta będzie w godzinach 8:00 - 16:00.
Grota solna czynna będzie w godzinach 9:00 - 15:00.

« nowsze       1 2 3 4 5 6 z 6       starsze »