Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych :
Uwaga :
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Cedrowice, Cedrowice Parcela, Konary, Opolanki i Sierpów
(poj. 110/120, 1100L)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 9, 23 | - | - |
Luty | 6, 20 | - | - |
Marzec | 6, 20 | - | - |
Kwiecień | 3, 17 | 17 | - |
Maj | 8, 22 | 22 | 7 |
Czerwiec | 5, 19 | 19 | - |
Lipiec | 10, 24 | 24 | - |
Sierpień | 7, 21 | 21 | 5 |
Wrzesień | 4, 18 | 18 | - |
Październik | 9, 23 | 23 | - |
Listopad | 6, 20 | 20 | - |
Grudzień | 4, 18 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Czerchów, Dybówka, Ostrów, Parzyce, Leśmierz
(poj. 110/120, 1100L + Leśmierz 7m3)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 8, 22 | - | - |
Luty | 5, 19 | - | - |
Marzec | 5, 19 | - | - |
Kwiecień | 9, 23 | 23 | - |
Maj | 7, 21 | 21 | 7 |
Czerwiec | 11, 25 | 25 | - |
Lipiec | 9, 23 | 23 | - |
Sierpień | 6, 20 | 20 | 5 |
Wrzesień | 3, 17 | 17 | - |
Październik | 8, 22 | 22 | - |
Listopad | 5, 19 | 19 | - |
Grudzień | 10, 24 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Boczki, Muchówka, Skotniki, Tymienica
(poj. 110/120, 1100L)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 7, 20 | - | - |
Luty | 3, 17 | - | - |
Marzec | 3, 17 | - | - |
Kwiecień | 7, 21 | 21 | - |
Maj | 5, 19 | 19 | 13 |
Czerwiec | 2, 16 | 16 | - |
Lipiec | 7, 21 | 21 | - |
Sierpień | 4, 18 | 18 | - |
Wrzesień | 1, 15 | 15 | 10 |
Październik | 6, 20 | 20 | - |
Listopad | 3, 17 | 17 | - |
Grudzień | 8, 22 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Solca Mała, Solca Wielka, Borszyn, Skromnica, Tkaczew
(poj. 110/120, 1100L)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 2, 21 | - | - |
Luty | 4, 18 | - | - |
Marzec | 4, 18 | - | - |
Kwiecień | 1, 15 | 15 | - |
Maj | 6, 20 | 20 | 14 |
Czerwiec | 3, 17 | 18 | - |
Lipiec | 1, 15 | 15 | - |
Sierpień | 5, 19 | 19 | - |
Wrzesień | 2, 16 | 16 | 16 |
Październik | 7, 21 | 21 | - |
Listopad | 4, 18 | 18 | - |
Grudzień | 2, 16 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Celestynów, Helenów, Katarzynów, Maszkowice
(poj. 110/120, 1100L)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 14, 28 | - | - |
Luty | 11, 25 | - | - |
Marzec | 11, 25 | - | - |
Kwiecień | 10, 22 | 22 | - |
Maj | 13, 27 | 27 | 14 |
Czerwiec | 10, 24 | 24 | - |
Lipiec | 14, 29 | 29 | - |
Sierpień | 12, 26 | 26 | - |
Wrzesień | 9, 23 | 23 | 16 |
Październik | 14, 28 | 28 | - |
Listopad | 12, 25 | 25 | - |
Grudzień | 9, 23 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Małachowice Kolonia, Małachowice, Modlna, Pełczyska, Śliwniki, Wróblew
(poj. 110/120, 1100L)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 13, 30 | - | - |
Luty | 13, 27 | - | - |
Marzec | 13, 27 | - | - |
Kwiecień | 2, 16, 30 | 16 | - |
Maj | 15, 29 | 29 | 19 |
Czerwiec | 12, 26 | 26 | - |
Lipiec | 3, 22 | 22 | - |
Sierpień | 14, 28 | 28 | - |
Wrzesień | 11, 25 | 25 | 2 |
Październik | 2, 16, 30 | 16 | - |
Listopad | 13, 27 | 27 | - |
Grudzień | 11, 29 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z sołectw:
Aleksandria, Sokolniki, Sokolniki Parcela
(poj. 110/120, 1100L)
Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|
Styczeń | 15, 27 | - | - |
Luty | 10, 24 | - | - |
Marzec | 10, 24 | - | - |
Kwiecień | 14, 28 | 28 | - |
Maj | 12, 26 | 26 | 19 |
Czerwiec | 9, 23 | 23 | - |
Lipiec | 2, 17, 31 | 17 | - |
Sierpień | 11, 25 | 25 | - |
Wrzesień | 8, 22 | 22 | 2 |
Październik | 13, 27 | 27 | - |
Listopad | 10, 24 | 24 | - |
Grudzień | 15, 30 | - | - |
Terminy wywozu odpadów komunalnych, zielonych i wielkogabarytowych z osiedla:
Sokolniki Las
(poj. 110/120, 1100L)
Uwaga :
Odbiór odpadów zielonych i odpadów wielkogabarytowych z osiedla Sokolniki Las odbywać się będzie w podziale na STREFY.Miesiąc | ODBIÓR ODPADÓW | ||||||||
KOMUNALNE (dni wywozu) |
ZIELONE (dni wywozu) |
WIELKOGABARYTOWE (dni wywozu) |
|||||||
STREFA | STREFA | ||||||||
I | II | III | IV | I | II | III | IV | ||
Styczeń | 5, 19 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Luty | 2, 16 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Marzec | 2, 16, 30 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Kwiecień | 13, 27 | 23 | 24 | 29 | 30 | - | - | - | - |
Maj | 11, 25 | 20 | 21 | 27 | 28 | 6 | 13 | - | - |
Czerwiec | 8, 22 | 24 | 25 | 26 | 30 | - | - | 3 | 10 |
Lipiec | 6, 20 | 23 | 28 | 29 | 30 | - | - | - | - |
Sierpień | 3, 17, 31 | 19 | 20 | 26 | 27 | - | - | - | - |
Wrzesień | 14, 28 | 23 | 24 | 25 | 29 | - | - | - | - |
Październik | 12, 26 | 22 | 28 | 29 | 30 | 14 | 15 | 21 | 20 |
Listopad | 9, 23 | 18 | 19 | 25 | 26 | - | - | - | - |
Grudzień | 7, 21 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Podział stref dla osiedla Sokolniki Las
Obejmuje ulice: Okólna ( od ul. Narutowicza do ul. Literackiej), Wiśniowa, Orkana, Reja, Prusa, Dzielna, Literacka, Pomorska, Kielecka, Targowa, Sienkiewicza, Sokolnickiego, ( od ul. Narutowicza do ul. Kościuszki), Wyspiańskiego, Ozorkowska( od skrzyżowania z ul. Narutowicza do ronda), Mickiewicza, Żeromskiego, Królowej Jadwigi (od u. Literackiej do ronda), Nowogrodzka, Krakowska, Wileńska, Kresowa, Malczewskiego ( od Literackiej do ul. Kościuszki), Konarskiego, Warszawska, Lwowska, Białostocka, Żeligowskiego, Głowackiego, Sowińskiego, Poznańska, Rejtana, Gdańska, Morawska, Małachowskiego, Śląska,( od ul. Narutowicza do ul. Kościuszki), Słowackiego, ( od ul. Królowej Jadwigi od ul. Kościuszki), Kochanowskiego ( od ul. Królowej Jadwigi do ul. Kościuszki), Kraszewskiego ( od ul. Królowej Jadwigi do ul. Kościuszki)
Obejmuje ulice: Kościuszki, Kościelna, Jagiellońska, Sokolnickiego ( od ul. Kościuszki do ul. Konopnickiej), Śląska (od ul. Kościuszki do ul. Granicznej), Kraszewskiego (od ul. Kościuszki do Wojska Polskiego), Kochanowskiego ( od ul. Kościuszki do ul. Wojska Polskiego), Słowackiego ( od ul. Kościuszki do ul. Wojska Polskiego), Chopina, Paderewskiego, PKWN, Sanatoryjna, Malczewskiego ( od ul. Kościuszki do ul. Granicznej), Ks. Brzózki, Wojska Polskiego, Komfortowa, Rostockiego, Ks. Skorupki, Dzierżonia, Ogrodowa, Traugutta, Kilińskiego, Konopnickiej, Kopernika, Plac Targowy, Różana, Kasprowicza, Narutowicza ( od skrzyżowania z ul. Ozorkowską do ul. Granicznej), Graniczna ( od ul. Malczewskiego do ul. Narutowicza)
Obejmuje ulice: Graniczna (od ul. Narutowicza do ul. Wiejskiej), Krańcowa, Średnia, Strzelecka, Harcerska, 22 Lipca, Niecała, Płocka, Kaliska, Marynarska (od ul. Ozorkowskiej do ul. Granicznej), Łódzka, Żwirki, Wiejska, Pułaskiego, Gazowa, Chrobrego, Wilcza, Orla, Rycerska, Kujawska, Mazowiecka, Pancerna, Husarska, Sobieskiego, Wigury, Piotrkowska, Sieradzka, Toruńska, Katowicka
STREFA nr IV
Obszar A ⇛ granice w obrębie ulic Marynarska, Ozorkowska, Narutowicza, Okólna, Sportowa wzdłuż granicy miejscowości HelenówObejmuje ulice: Ozorkowska ( do skrzyżowania z ul. Narutowicza), Marynarska ( od ul. Ozorkowskiej do ul. 1 Maja), Narutowicza ( od skrzyżowania z ul. Ozorkowską do ul. Okólnej), Kwiatowa, Ochotnicza, Szkolna, Zielona, Sporna, Legionów, Radzymińska, Zwycięska, Sczanieckiej, Brzozowa, Sportowa, Okólna ( od ul. Sportowej do ul. Narutowicza), Wodna, Klonowa, Dębowa, Lipowa, Wiślana, Nowa, Oświatowa, Topolowa, Okrzei
Obszar B ⇛ granice w obrębie ulic Graniczna, Leśna, Działkowa, Piaski Wróblewskie, Wrzosowa oraz Ogrody "Diana"Obejmuje ulice: Ogrody "Diana", Leśna, Spacerowa, Zagajnikowa, Letniskowa, Słoneczna, Pogodna, Działkowa, Piaski Wróblewskie, Wrzosowa, Krótka, Dojazdowa, Sosnowa, Skośna